A- A A+
Zgłoszenia

Poniżej widoczne są formularze umożliwiające zgłoszenia na konkursy, warsztaty lub inne imprezy organizowane przez Młodzieżowy Dom Kultury.

Generated with MOOJ Proforms Basic Version 1.3

W przypadku niektórych konkursów, których organizatorem jest Młodzieżowy Dom Kultury, jest możliwość zgłoszenia online. Formularz jest dostępny tylko w przypadku aktywnych terminów konkursów.

Formularz pozwala dokonać zapisu na zajęcia otwarte, tzn. przed zapisem ucznia na zajęcia można zobaczyć, jak prowadzone są w danej grupie. Aby móc uczestniczyć w roli obserwatora, należy wcześniej dokonać zgłoszenia. Zajęcia otwarte prowadzone są w wybranych terminach. Zgłoszenie musi być dokonane co najmniej 7 dni przed terminem zajęć.

Za pomocą niniejszego formularza można dokonać zgłoszenia na warsztaty. Wysłanie zgłoszenia wymaga akceptacji z naszej strony. Dopiero po akceptacji i potwierdzeniu przyjęcia zgłoszenia (telefonicznie lub emailowo) można uczestniczyć w zajęciach. W razie wątpliwości lub braku kontaktu z naszej strony prosimy o kontakt telefoniczny.

JSN Fidem template designed by JoomlaShine.com