A- A A+

Klub malucha - rozwijanie uzdolnień muzycznych i plastycznych - (3-4 lata)

kids1.png

Zachęcamy do zapisu dzieci najmłodsze do Klubu Malucha - zajęć muzycznych i plastycznych dla dzieci najmłodszych (3-4 lata). Zapewniamy dzieciom jak najlepszą atmosferę i gwarantujemy maluchom wszechstronny rozwój w zakresie rozwijania uzdolnień artystycznych. Zajęcia prowadzi wykwalifikowana kadra nauczycieli. Zajęcia dla najmłodszych prowadzone są w dwóch grupach: grupa plastyczna i grupa muzyczna.

attern-horizontal.png

 

Klub Malucha to zajęcia artystyczne - plastyczne i muzyczne dla dzieci w wieku 3-4 lat. W obecnym roku szkolnym dokonaliśmy zmiany sali, teraz zajęcia odbywają się w dużo większym pomieszczeniu niż w latach ubiegłych. Z roku na rok liczba chętnych w tej grupie zwiększa się, co bardzo nas cieszy i jest dowodem, że zajęcia są interesujące. W obecnym roku szkolnym w tej grupie w chwili obecnej brak jest wolnych miejsc, zapisów dokonyjemy jedynie w przypadku rezygnacji.

Klub Malucha działający przy MDK rozwija zdolności plastyczne i muzyczne najmłodszych,  3- i 4-latków.  Zajęcia raz w tygodniu w małych grupach stanowią doskonałe uzupełnienie. Zapraszamy!

Wiele osób pyta, niewielu jeszcze wie o tym, że od września 2014 w MDK działa grupa pod nazwą Klub Malucha, gdzie prowadzimy zajęcia wprowadzające w świat muzyki i sztuki najmłodsze dzieci w wieku 3-4 lat.  Program w grupie wspiera dynamiczny rozwój dziecka od najmłodszych lat. Śpiew, taniec, ruch, słuchanie, wykonywanie prac plastycznych i muzykowanie - w ten sposób rozwijamy plastyczne i muzyczne uzdolnienia, które drzemią w każdym dziecku. Rozbudzamy jego ciekawość, wyobraźnię oraz twórcze myślenie, czyli siły kształtujące zdolności i talent dziecka. Zapraszamy do udziału i zapisów.

 

Młodzież z Gimnazjum nr 5 odwiedziła dzieci z Akademii Jacka i Agatki występując z pełnym humoru repertuarem przedstawiającym wiersze Juliana Tuwima. Młodzież z „Piątki” przygotowała występ pod kierunkiem  p. Małgorzaty Łuszczki.

Dzieci z Akademii Jacka i Agatki uczestniczą w zajęciach dydaktycznych w Zespole Parków Krajobrazowych w Przemyślu. Tematem spotkania było poznanie walorów przyrodniczych najbliższej okolicy, znaczenie i formy ochrony przyrody oraz zachęcenie dzieci do troski o środowisko naturalne człowieka.

Święty Mikołaj nie zapomniał odwiedzić naszych najmłodszych uczestników zajęć. Oto krótka fotorelacja.

 

Nasi najmłodsi wychowankowie nie mogli zapomnieć o polskim święcie obchodzonym 11 listopada, dla upamiętnienia rocznicy odzyskania przez Naród Polski niepodległości.

I prezentujemy kilka zdjęć związanych z tym, co się działo w roku szk. 2013/14.

Spotkanie z Jesienią naszych dzieci z Akademii Jacka i Agatki.

 

Zobacz, gdzie spędzają czas nasi najmłodsi podopieczni.

JSN Fidem template designed by JoomlaShine.com