Zajęcia plastyczne pracowni p. Doroty Skubisz z powodu nieobecności nauczyciela (L4) odwołane od 21 do 27 października 2014 (włącznie)

Młodzieżowy Dom Kultury w Przemyślu zatrudni pracownika obsługi sprzętu nagłaśniającego w wymiarze 1/4 etatu. Szczegółowe informacje w sekretariacie MDK ul. Św. Józefa 6, tel. 16 670-20-03

Chcesz być dziennikarzem? Lubisz rozmawiać z niezwykłymi ludźmi? Interesuje Cię świat mediów?
Zapraszamy wszystkich chętnych na zajęcia w Pracowni Medialnej MDK! Czekamy na Ciebie we wtorki, o godz. 17.

Są jeszcze wolne miejsca w grupach

Informujemy, że są jeszcze wolne miejsca na zajęcia pozaszkolne w MDK. Zapraszamy do zapisów. Kartę zapisu można złożyć w sekretariacie MDK.

Półkolonia dla dzieci - Ferie zimowe z MDK

Rozpoczęte zostały zapisy na półkolonię w okresie ferii zimowych w Młodzieżowym Domu Kultury dla uczniów szkół podstawowych i gimnazjalnych.

I Turnus - od 20.01.2014 do 24.01.2014

II Turnus - od 27.01.2014 do 31.01.2014

Można zapisywać dzieci na 1 tydzień lub na 2 tygodnie.

Szczegółowe informacje uzyskają Państwo pod numerem telefonu: 16 670-20-03 lub w sekretariacie MDK ul. Św. Józefa 6 w Przemyślu.

Konieczne jest m.in. wypełnienie i złożenie w sekretariacie karty zapisu. Ilość miejsc ograniczona.

Wypoczynek został zgłoszony do Kuratorium Oświaty i spełnia wszelkie przepisy w tym zakresie. Opieka sprawowana jest przez doświadczonych nauczycieli - instruktorów.

POBIERZ FORMULARZ ZAPISU NA PÓŁKOLONIĘ

Półkolonia dla dzieci - Ferie zimowe z MDK