Podajemy plan pracy Młodzieżowego Domu Kultury w Przemyślu w okresie szkolnej przerwy świątecznej.

W listopadzie nastąpiła ZMIANA KONTA BANKOWEGO!

Osoby dokonujące wpłat na Radę Rodziców przelewem prosimy o zanotowanie nowego numeru konta:

Getin Noble Bank SA 80 1560 0013 2682 2387 1000 0004

Uczniów szkół podstawowych i gimnazjów zapraszamy do nauki gry w bilarda. Zapisy do nowej grupy już od października. Informacje w sekretariacie.

Półkolonia dla dzieci - Ferie zimowe z MDK

Rozpoczęte zostały zapisy na półkolonię w okresie ferii zimowych w Młodzieżowym Domu Kultury dla uczniów szkół podstawowych i gimnazjalnych.

I Turnus - od 20.01.2014 do 24.01.2014

II Turnus - od 27.01.2014 do 31.01.2014

Można zapisywać dzieci na 1 tydzień lub na 2 tygodnie.

Szczegółowe informacje uzyskają Państwo pod numerem telefonu: 16 670-20-03 lub w sekretariacie MDK ul. Św. Józefa 6 w Przemyślu.

Konieczne jest m.in. wypełnienie i złożenie w sekretariacie karty zapisu. Ilość miejsc ograniczona.

Wypoczynek został zgłoszony do Kuratorium Oświaty i spełnia wszelkie przepisy w tym zakresie. Opieka sprawowana jest przez doświadczonych nauczycieli - instruktorów.

POBIERZ FORMULARZ ZAPISU NA PÓŁKOLONIĘ

Półkolonia dla dzieci - Ferie zimowe z MDK