Aktualny plan zajęć można zobaczyć tutaj

A- A A+

Półkolonie

Półkolonia to forma grupowego wypoczynku dla dzieci w miejscu ich zamieszkania, organizowana najczęściej przez szkoły, domy kultury lub prywatne placówki w czasie wakacji lub ferii zimowych. W ciągu dnia dzieci mają zorganizowane zajęcia edukacyjne, aktywnie spędzają czas, są pod stałą opieką - prawie tak jak na obozie czy kolonii, z tą różnicą, że po południu są odbierane przez rodziców i wracają do domu.

Przedstawiamy planowany przebieg wypoczynku podczas półkolonii letniej - 2016. W zależności od pogody dopuszczamy możliwość zmiany rozkładu dnia.

Ze względów organizacyjnych prosimy o punktualne przyprowadzanie i odbieranie dzieci przez rodziców/opiekunów.   W okresie wakacji nie prowadzimy zajęć stałych w sekcjach.

Prosimy o wyposażenie dzieci: w przypadku deszczowej pogody w PARASOLE, a w przypadku upalnych dni o NAKRYCIE GŁOWY przed słońcem.

W przypadku wyjazdów na basen i wyjść na wodny plac zabaw o odpowiednie stroje kąpielowe i czepki.

Podobnie jak w latach ubiegłych Młodzieżowy Dom Kultury będzie organizował wypoczynek dla dzieci w wieku od 7 lat. Planowane są dwa pierwsze tygodnie wakacji, tj. 1 turnus od 27 czerwca 2016 do 1 lipca 2016 oraz 2 turnus od 4 do 8 lipca 2016. Kartę zgłoszenia należy złożyć osobiście (rodzic lub opiekun prawny w sekretariacie). Szczegółowe informacje również telefonicznie: 16 670 20 03

b_500_400_16777215_00_images_aktualnosci_2016_polkolonia-min.png

W poniedziałek, 22 lutego rozpoczęliśmy drugi tydzień ferii zimowych z MDK. Pogoda bardziej wiosenna niż zimowa, więc dobra okazja do częstych wyjść i zajęć w terenie, W pierwszym dniu panowała atmosfera wojskowa, w kolejnych przyszła pora na naukowe eksperymenty i spotkanie z historią. Wyjścia i wycieczkiw teren oraz zajęcia sportowe były również obowiązkowe. Mamy nadzieję, że spędzony czas w MDK był interesujący. Zapraszamy już dzisiaj na wypoczynek letni - Wakacje 2016 z MDK.

Dzisiaj minął 1 tydzień ferii zimowych w MDK. Bezpieczeństwo w trakcie wypoczynku było tematem, od którego rozpoczęliśmy zajęcia. Spotkanie z funkcjonariuszami Straży Miejskiej oraz zajęcia na temat bezpieczeństwa w sieci rozpoczęły nasz program. Nie mogło zabraknąć również zajęć artystycznych oraz wyjazdu do interesującego obiektu w naszym mieście - na początek odwiedziliśmy oczyszczalnię ścieków PWiK położoną na obrzeżach miasta. W kolejnych dniach odbyły się warsztaty lepienia gliny, konkursy muzyczne i sportowe, wyjścia na terenie miasta, zwiedzanie zamku oraz wyjazd na basen do Jarosławia.

W kolejnym tygodniu na uczestników czekają jeszcze inne atrakcje.

b_500_400_16777215_00_images_aktualnosci_2016_ferie2016.png

MDK jest placówką publiczną

Jesteśmy oświatową placówką publiczną
 UM w Przemyślu

Komunikaty

Nabór na nowy rok szkolny 2016/17

czytaj więcej ...

Plan zajęć

 W okresie wakacji nie ma zajęć stałych.

W pierwszym tygodniu września odbędą się spotkania organizacyjne z nauczycielami. Szczegółowy plan zostanie podany pod koniec sierpnia.

Kalendarz wydarzeń

Pn Wt Śr Cz Pt So N
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
JSN Fidem template designed by JoomlaShine.com