A- A A+

Półkolonie

Półkolonia to forma grupowego wypoczynku dla dzieci w miejscu ich zamieszkania, organizowana najczęściej przez szkoły, domy kultury lub prywatne placówki w czasie wakacji lub ferii zimowych. W ciągu dnia dzieci mają zorganizowane zajęcia edukacyjne, aktywnie spędzają czas, są pod stałą opieką - prawie tak jak na obozie czy kolonii, z tą różnicą, że po południu są odbierane przez rodziców i wracają do domu.

Przedstawiamy planowany przebieg wypoczynku podczas ferii zimowych - 2016. W zależności od pogody dopuszczamy możliwość zmiany rozkładu dnia.

plan-ferii.png

Ze względów organizacyjnych prosimy o punktualne przyprowadzanie i odbieranie dzieci przez rodziców/opiekunów.   W okresie ferii zimowych nie prowadzimy zajęć stałych w sekcjach.

b_500_400_16777215_00_images_aktualnosci_2016_ferie2016.png

Kolejnym punktem programu była wizyta w Parku Owadów w Wapowcach.

W ramach uczestnictwa MDK w ogólnopolskiej akcji Bezpieczne Wakacje w drugim tygodniu przygotowaliśmy dla uczestników półkolonii spotkanie i warsztaty z ratownikiem medycznym.

Przedstawiamy ramowy plan wypoczynku na 2 tydzień. W zależności od pogody dopuszczamy możliwość zmiany rozkładu dnia.

W przerwie między zajęciami planowana jest codziennie przerwa na posiłek. Ze względów organizacyjnych prosimy o punktualne przyprowadzanie i odbieranie dzieci przez rodziców/opiekunów.

MDK jest placówką publiczną

Jesteśmy oświatową placówką publiczną
 UM w Przemyślu

Komunikaty

Przekaż nam 1 %

Plan zajęć

W OKRESIE FERII ZIMOWYCH NIE SĄ PROWADZONE ZAJĘCIA STAŁE W SEKCJACH. PLAN ZIMOWISKA DOSTĘPNY JEST TUTAJ

 

Więcej…

Galerie prac

Kalendarz wydarzeń

Pn Wt Śr Cz Pt So N
JSN Fidem template designed by JoomlaShine.com