A- A A+

 

W dniach 20.03. - 24.03.2017 zajęcia szachowe u p. Andrzeja Krawczyka odwołane z powodu nieobecności nauczyciela.

  Poniedziałek   Wtorek   Środa Czwartek Piątek   Sobota  

girl43.png

GITARA, ZESPOŁY
Katarzyna Huget

(sala 23)

 

16:00 - 16:45 - Gitara GIT1a

16:50 - 17:35 - Gitara GIT1b

17:45 - 18:30 Gitara GIT1c

14:30 - 15:15 - Gitara GIT1d

15:20 - 16:05 - Gitara GIT1e

16:20 - 18:05 - zespół wokalno-instrumentalny
ZE1d

 

15:15 - 16:00 - Gitara GIT1e

16:05 - 16:50 - Gitara GIT2a

17:00-17:45 - Gitara 
GIT2b

14:30 - 15:15 - Gitara GIT2c

15:20 - 16:05 - Gitara GIT2d

16:15 - 17:00 - Gitara GIT2e

17:05 - 17:50 Gitara GIT2f

9:00 - 9:45 Zespół
ZE1a

9:50 - 10:35 - Zespół instrumentalny
ZE1b

10:45-12:00 Zespół wokalno-instrumentalny

 

quaver11.png
ŚPIEW, KEYBOARD
RYTMIKA, ZESPOŁY
Sabina Tomaka-Wiater

(sala 17, 18)

 

 

14:30 - 15:15 - KEYBOARD  KEY2a

15:20 - 16:55 - RYTMIKA
RYT1a

17:00 - 17:45 - KEYBOARD  KEY2b

13:50 - 14:35 - KEYBOARD KEY2c

14:40 - 15:25 - KEYBOARD KEY2d

15:30 - 16:15 - KEYBOARD KEY2e

16:20 - 17:05 - KEYBOARD KEY2f

17:10 - 17:55 - KEYBOARD KEY2a

14:05 - 14:50 - ŚPIEW  WOK1a

14:55 - 15:40 - ŚPIEW  WOK1b

15:45 - 16:30 - ŚPIEW  WOK1c

16:35 - 17:20 - KEYBOARD KEY2b

10:00 - 10:45 - ŚPIEW WOK1d

14:55 - 15:40 - KEYBOARD KEY2c

15:45 - 16:30 - RYTMIKA
RYT1a

16:35 - 17:20 - RYTMIKA
RYT1a

17:25 - 18:10

ŚPIEW WOK1e

 

sing4.png
ŚPIEW, CHÓR

Piotr Szelążek

(sala 25,24)

 

 

16:00 - 17:30 -

CHÓR DZIECIĘCY CANTORES PARVI - 1 GŁOS

17:35 - 19:05 CHÓR - 2 GŁOS

  15:45 - 17:15 - CHÓR 1 i 2 głos      

kids1.png
FLET, KLUB MALUCHA, ZESPÓŁ

Agnieszka Kłos

(sala 16)

 

 

 

15:45 - 16:30 - FLET  (FLE1a1)

16:35 - 17:20 - FLET (FLE1b)

17:25 - 18:10 - FLET (FLE1c)

14:55 - 15:40 - FLET (FLE1a2)

16:00-17:30 - Klub Malucha - zaj. muzyczne

17:35-18:20 - FLET (FLE1a3)

   

profession1.png
GITARA, ZESPOŁY MUZYCZNE
Janusz Rajtmajer

(sala 15, 25)

 

 

16:30 - 17:15 - Gitara (GIT4c)

 

 

16:00 - 16:45 - Gitara 
(GIT4a)

16:50 - 17:35 - Gitara
(GIT4b) 

15:20 - 16:05 - Gitara (GIT4f)

16:10 - 16:55 -

Gitara (GIT4e)

15:00 - 15:45 - Gitara (GIT3a)

15:50 - 16:35 - Gitara (GIT3b)

16:40 - 17:25 - Gitara (GIT3c)

17:30 - 18:15 - Gitara (GIT3d)

18:20-19:50 - Zespół (ZE2b)

 

8:25 - 9:10 - Gitara (GIT4d)

9:15 - 10:45 - Zespół (ZE2a)

10:50 - 12:20 - Zespół (ZE2c)

12:25 - 13:55

Gitara (GIT3e i f)

drums.png

PERKUSJA ELEKTRONICZNA

Stanisław Karszyń

(sala 2)

15:30 - 16:15 - Muzyka elektroniczna
PERKUSJA
- gr. 7-latków
15:30 - 16:15 - Muzyka elektroniczna
PERKUSJA 
- początkujący

15:20 - 16:05 - Muzyka elektroniczna
PERKUSJA
- początkujący

 

13:45 - 14:30
Muzyka elektroniczna
PERKUSJA
- początkujący

 

15:10 - 15:55 - Muzyka elektroniczna
PERKUSJA
- początkujący

16:00 - 16:45 - Muzyka elektroniczna
PERKUSJA
- kontynuacja

 

 

 

drawing20.png

RĘKODZIEŁO ARTYSTYCZNE
Julita Torba

(sala 14 i Borelowskego)

 

16:00 - 16:45 - Rękodzieło artystyczne (Borelowskiego)

16:50 - 17:35 - Rękodzieło artystyczne (Borelowskiego)

17:40 - 18:25

Rękodzieło artystyczne (Borelowskiego)

15:15 - 16:45 - Rękodzieło artystyczne RA1a

16:00 - 17:30 Rękodzieło artystyczne (Borelowskiego)

16:00 - 16:45 - Rękodzieło artystyczne (RA1b)

16:50 - 17:35 - Rękodzieło artystyczne (RA1b)

17:40 - 18:25 - Rękodzieło artystyczne (RA1b)

18:30 - 19:15 - Rękodzieło artystyczne (RA1b)

16:00 - 16:45 - Rękodzieło artystyczne (Borelowskiego)

16:50 - 17:35 - Rękodzieło artystyczne (Borelowskiego)

17:40 - 18:25 - Rękodzieło artystyczne (Borelowskiego)

18:30 - 19:15 - Rękodzieło artystyczne (Borelowskiego)

 
graphic4.png

ZAJĘCIA PLASTYCZNE
Aldona Hausman

(Borelowskiego)

 

16:00 - 16:45 - Zaj. plastyczne
(Borelowskiego)

16:50 - 17:35 - Zaj. plastyczne (Borelowskiego)

17:40 - 18:25

Zaj. plastyczne (Borelowskiego)

16:00 - 16:45 - Zaj. plastyczne (Borelowskiego)

16:50 - 17:35 - Zaj. plastyczne (Borelowskiego)

17:40 - 18:25

Zaj. plastyczne (Borelowskiego)

16:00 - 16:45 - Zaj. plastyczne (Borelowskiego)

16:50 - 17:35 - Zaj. plastyczne (Borelowskiego)

17:40 - 18:25

Zaj. plastyczne (Borelowskiego)

16:00 - 16:45 - Zaj. plastyczne (Borelowskiego)

16:50 - 17:35 - Zaj. plastyczne (Borelowskiego)

17:40 - 18:25

Zaj. plastyczne (Borelowskiego)

15:15 - 16:00 - Zaj. plastyczne (Borelowskiego)

16:05 - 16:50 - Zaj. plastyczne (Borelowskiego)

16:55 - 17:40

Zaj. plastyczne  (Borelowskiego)

17:45 - 18:30

Zaj. plastyczne (Borelowskiego)

18:35 - 19:20

Zaj. plastyczne (Borelowskiego)

19:25 - 20:10

Zaj. plastyczne (Borelowskiego)

 

paint4.png

ZAJĘCIA PLASTYCZNE, BATIK
Dorota Skubisz

(sala 14)

 

15:15 - 16:45 - Zaj. plastyczne PLA4

16:55 - 17:40 Zaj. plastyczne PLA5

17:45 - 19:15 - Zaj. plastyczne PLA5

16:55 - 17:40 Zaj. plastyczne PLA5

17:45 - 19:15 - Zaj. plastyczne PLA5

15:15 - 16:45 - Zaj. plastyczne PLA4

16:55 - 18:25 Zaj. plastyczne PLA4

16:00 - 17:35 - Klub Malucha - zaj.plastyczne

15:15 - 16:45 - Zaj. plastyczne PLA6

16:55 - 18:25 Zaj. plastyczne PLA6

 

pingpong5.png

TENIS, ROLKI, ŁYŻWY, BILARD
Janusz Żygała

(sala 01)

 

 

16:00 - 16:45 - tenis stołowy TEN1a

16:50 - 17:35 - tenis stołowy TEN1a

17:40 - 18:25 - tenis stołowy TEN1a

16:00 - 16:45 - tenis stołowy
TEN2a

16:50 - 17:35 - tenis stołowy TEN2a

17:40 - 18:25 - tenis stołowy TEN2a

16:00 - 16:45 - tenis stołowy TEN1a

16:50 - 17:35 - tenis stołowy TEN1a

17:40 - 18:25 - tenis stołowy TEN1a

15:55 - 17:25 - tenis stołowy TEN2a

17:30 - 18:15 - zaj. sport- rekreacyjne REK1b

18:20 - 19:05 - zaj. sport-rekreacyjne REK1b

19:10 - 19:55 - zaj. sport-rekreacyjne REK1b

9:50 - 10:35 - zaj. sport-rekreacyjne REK1a

10:40 - 11:25 - zaj. sport-rekreacyjne REK1a

11:30 - 12:15 - zaj. sport-rekreacyjne REK1a

world2.png

ZAJĘCIA JĘZYKOWE

J. NIEMIECKI

Zofia Czyżyk

(sala 4)

 

 

15:15 - 16:00 - 
Jęz. niemiecki  - JEZ1a

16:05 - 17:35 -

Jęz. niemiecki JEZ1a

15:00 - 15:45 - Jęz. niemiecki
JEZ1c
     

man343.png

ZAJĘCIA KOMPUTEROWE

Andrzej Zych

(sala 2)

 

 

16:30 - 17:15 - Grafika komp. gr. początkująca

17:20 - 18:05 - Programowanie Scratch

18:10 - 19:00 - Grafika komp.
zaawansowana

18:00 - 18:45 - Grafika komp.

     

press10.png

ZAJĘCIA LITERACKIE I DZIENNIKARSKIE
Stanisław Kawiak

 

(sala 4)

 

15:45 - 16:30 - Zaj. medialne

16:35 - 17:20 - Zaj. medialne

17:25 - 18:10 - Zaj. literackie

18:15 - 19:00 - Zaj. literackie

     

15:45 - 16:30 - Zaj. medialne

16:35 - 17:20 - Zaj. medialne

17:25 - 18:10 -

Zaj. literackie

18:15 - 19:00 - Zaj. literackie

 
knight2.png

SZACHY, IKONOGRAFIA GRY EDUKACYJNE
Zofia Bator

(sala 22)

 

   

14.05-14.50
SP Szachy gr I 

14.55-15.40
SP Szachy gr II 

15.45 -16.30 Ikonografia gr I

16.35-17.20 Szachy dzieci młodsze

17.25-18.10 Szachy dzieci starsze

 

14.55-15.40
SP Szachy gr III  

15.45 -16.30 Ikonografia gr II 

16.35-17.20 Talenty szachowe

17.20-18.05 Talenty szachowe

 

pawn4.png

SZACHY, ZAJĘCIA KOMPUTEROWE
Andrzej Krawczyk

(sala 22)

16:00 - 16: 45 - Szachy gr. 2

16:50 - 17:35 - Szachy gr. 2

17:45 - 18:30 - Szachy - komp.

   

16:00 - 16:45 - Szachy gr. 2

16:50 - 17:35 - Szachy gr. 2

17:40 - 18:25 - Szachy gr. 2

18:35 - 19:20 - Szachy - komp

   
flamenco33.png

TANIEC, ZESPÓŁ TANECZNY
Izabela Krygowska

(sala 18)

     

15:45 - 16:30 - TANIEC - (TAN1a)

16:35 - 17:20 - TANIEC (TAN1b)

17:25 - 18:10 - TANIEC - (TAN1c+TAN2b)

18:15 - 19:00 - TANIEC - (TAN2a)

19:05 - 19:50 - TANIEC - (TAN2a)

 

11:35 - 12:20 - TANIEC (TAN2a)

12:25 - 13:10 - TANIEC (TAN2a)

13:10 - 13:55 - TANIEC (TAN1abc)

flamenco.png

FITNESS - ZUMBA
Katarzyna Kubicka

(sala 18)

16:30 - 17:15 ZUMBA KIDS
FIT1a

17:20 - 18:05 ZUMBA KIDS
FIT1c

 

     

16:30 - 17:15 - ZUMBA KIDS
FIT1b

17:20 - 18:05 - ZUMBA KIDS
FIT1d

 

help20.png

 WOLONTARIAT

Agnieszka Cieślik

(sala 4)

   

15:30 - 17:00 - WOLONTARIAT

17:10 - 17:55 - WOLONTARIAT

15:30 - 17:00 - WOLONTARIAT

17:10 - 17:55 - WOLONTARIAT

   
JSN Fidem template designed by JoomlaShine.com