Klub Malucha zaprasza 3- i 4-latki

Zajęcia przeznaczone są dla dzieci w wieku trzech i czterech lat i jest to doskonały sposób na przygotowanie dziecka do przedszkola oraz do odpowiedniego przeżywania sztuki, a także dają możliwość wczesnego odkrycia drzemiącego w dziecku talentu. Oferujemy Dzieciom zajęcia muzyczne i plastyczne. Dzieci bawiąc, uczą się ciekawych rzeczy, kształtują poczucie rytmu, rozwijają własne zdolności, kształtują wrażliwość muzyczną.

Zajęcia komputerowe - grafika, muzyka, programowanie

Zajęcia komputerowe dla dzieci i młodzieży szkolnej obejmują obsługę programów graficznych GIMP, INKSCAPE i muzycznych: LMMS, AUDACITY, tworzenie gazetki DTP oraz programowanie SCRATCH. Zapraszamy do pracowni komputerowej. Grupy początkujące już dla dzieci od lat 8.

Dużo śmiechu i zabawy w pracowni plastycznej

W naszej pracowni plastycznej uśmiech na twarzach dzieci jest zauważalny na każdych zajęciach. Mnóstwo zabawy, ciekawe pomysły przyciągają wielu nowych uczestników. Zajęcia plastyczne, rysunek i grafika, formy przestrzenne i wiele innych pomysłów w różnych grupach wiekowych. Zapraszamy do zapisów.

Flet dla najmłodszych - odkryj radość z muzyki

Nauka gry na flecie prostym od podstaw. Zajęcia prowadzone są w małych zespołach, a nauka gry możliwa już od najmłodszych lat. Zapraszamy dzieci w wieku przedszkolnym i klas początkowych szkół podstawowych.

Zespół wokalny zaprasza dzieci i młodzież

Zapraszamy wszystkich zainteresowanych doskonaleniem swojego wokalnego warsztatu oraz doskonałą zabawą i twórczym spędzaniem wolnego czasu. Dziecięcy zespół wokalny przyjmuje cały czas zapisy.  Zdobyte umiejętności będziemy prezentować podczas koncertów organizowanych w naszym mieście. To niepowtarzalna okazja występów na scenie. Zapraszamy do MDK.

Przyjdź do nas - ponad 700 uczestników

MDK w Przemyślu jest publiczną placówką wychowania pozaszkolnego. W obecnym roku szkolnym prowadzimy zajęcia dla ponad 700 uczniów w kilkudziesięciu sekcjach stałych.

Prowadzimy zajęcia w pracowniach: muzyczna, plastyczna, komputerowa, językowa, sportowa, taneczna, medialna.

Nauka gry na gitarze

Nauka gry na gitarze od podstaw oraz w grupach zaawansowanych. Uczestnicy mają możliwość publicznej prezentacji swoich umiejętności na różnorodnych koncertach i imprezach plenerowych.

Perkusja elektroniczna - jedyne takie zajęcia w mieście

Perkusja elektroniczna posiada wiele zalet, poznaj je na naszych zajęciach. Lekcje rozwijają koordynację ruchów, poprawiają poczucie rytmu oraz rozwijają muzykalność. Uczymy zapisu nutowego, ale przede wszystkim zapewniamy satysfakcję i szybkie postępy w nauce gry

A- A A+

GIMPek 4 - konkurs grafiki komputerowej

Kategoria
Konkursy, turnieje, przeglądy
Termin
2017-03-12 00:00 - 2017-04-20 00:00
Miejsce
MDK Przemyśl
Załącznik

POBIERZ KARTĘ ZGŁOSZENIA >>

 

I. Regulamin konkursu grafiki komputerowej dla uczniów szkół podstawowych i gimnazjów

 

1. Organizator konkursu:

 • Młodzieżowy Dom Kultury w Przemyślu

 

2. Cel konkursu:

 • rozwijanie inwencji twórczej, kreatywności i aktywności uczniów oraz popularyzacja darmowego programu do tworzenia grafiki GIMP

 

3. Zasady konkursu

 • konkurs adresowany jest do uczniów podstawowych oraz szkół gimnazjalnych z całej Polski. Prace mogą przesyłać również placówki edukacyjne, świetlice, młodzieżowe domy kultury, pod warunkiem, że uczestnicy są w wieku ucznia szkoły podstawowej lub gimnazjum

 • prace konkursowe powinny być dostarczone lub przesłane na adres organizatora: Młodzieżowy Dom Kultury, ul. Św. Józefa 6, 37-700 Przemyśl pocztą tradycyjną lub za pomocą poczty elektronicznej: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. do dnia 20 kwietnia 2017

/decyduje termin dostarczenia pracy do organizatora, a nie data stempla pocztowego/

 • w przypadku wysyłki pocztą tradycyjną koperta powinna zawierać: kartę zgłoszenia uczestnika konkursu, prace graficzne szkoły nagrane na płycie CD.

 • nazwa pliku folderu pracy powinna zawierać: imię i nazwisko ucznia oraz nazwę placówki/szkoły. W przypadku większej ilości prac nadsyłanych przez szkołę/placówkę wszystkie pracy powinny znajdować się w na jednym nośniku.

 • Plik pracy powinien być zapisany w formacie XCF oraz wyeksportowany do jednego z formatów: JPG, PNG, GIF, PDF. Inne formaty plików nie podlegają ocenie.

 • Uczeń oraz opiekun podpisujący się w na karcie zgłoszenia zaświadczają, że praca została wykonana samodzielnie nie naruszając praw autorskich osób trzecich.

 • Szkoła/placówka może przesłać dowolną ilość prac, jednak praca nie może być wykonana zespołowo.

 • Organizator nie zwraca nadesłanych prac oraz zastrzega sobie prawo do ich nieodpłatnego reprodukowania oraz zamieszczania na stronach internetowych organizatora

 • Rozstrzygnięcie konkursu nastąpi w Młodzieżowym Domu Kultury w Przemyślu do 30 kwietnia 2017

 • Wyróżnieni laureaci zostaną poinformowani drogą e-mailową (na adres szkoły/placówki) oraz ich nazwiska wraz z opiekunami zostaną umieszczone na stronie internetowej organizatorów – www.mdkprzemysl.pl

 

4. Adresaci konkursu

 • uczniowie szkoły podstawowej oraz uczniów gimnazjów z całej Polski

 

5. Kryteria oceny prac

 • prace uczniów muszą zostać wykonane wyłącznie w programie graficznym GIMP – bez użycia clipartów, animacji czy innych gotowych grafik

 • komisja konkursowa, w skład której wchodzą przedstawiciele organizatora, oceniać będą prace biorąc pod uwagę m.in.: zgodność pracy z tematem, oryginalność ujęcia tematu, walory artystyczne oraz estetykę wykonania.

 

6. Postanowienia końcowe

 • regulamin konkursu oraz karta zgłoszenia są dostępne na stronie organizatorów: www.mdkprzemysl.pl

 • organizatorzy zastrzegają sobie prawo do możliwości zmian w regulaminie

 • komisja konkursowa przyznaje jeden tytuł laureata konkursu dla dwóch kategorii, dla których przewidziane są dyplomy i nagrody rzeczowe

 • decyzja komisji jest ostateczna

 • Wszelkie pytania i uwagi można kierować do koordynatora konkursu na adres email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 
 

Terminy

 • Od 2017-03-12 00:00 do 2017-04-20 00:00

Wspierane przez iCagenda

MDK jest placówką publiczną

Jesteśmy oświatową placówką publiczną
 UM w Przemyślu

Komunikaty

Plan zajęć

W okresie wakacji zajęcia stałe nie odbywają się. Plan zostanie podany pod koniec sierpnia.

Więcej…

Galerie prac

Kalendarz wydarzeń

Pn Wt Śr Cz Pt So N
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

Dla prasy

Logo MDK można pobrać w następujących formatach:

PNG

SVG

CDR

SVG (czarno-białe)

JSN Fidem template designed by JoomlaShine.com